نحوه انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی تهران

فهرست مطالب

عمل بینی ، یک پروسه زیبایی است که همه ما از میزان محبوبیت آن خبر داریم. این جراحی هر ساله هزاران بار در کشور انجام می شود ؛ اما این مسئله به این معنی نیست که تمامی پزشکان این زمینه از مهارت و تجربه کافی برخوردار می باشند. به همین دلیل زمانی که می خواهید زیر تیغ جراحی بروید ، باید یک جراح بینی ماهر را انتخاب کنید. این مسیر می تواند گیج کننده بوده و باعث اضطراب شما شود ، اما باید بدانید که چنین احساسی کاملا طبیعی می باشد. ما در این مقاله از دکتر بهرام بادامچی بهترین جراح بینی گوشتی تهران ، به شما توضیح داده ایم که چطور می توانید شخصی را پیدا کنید که نه تنها در این زمینه تخصص ویژه ای داشته ، بلکه قادر به درک نیازهای شما و برطرف کردن آن باشد. با ما همراه باشید تا این مسیر را با خیال راحت تری طی کنید.

بهترین جراح بینی گوشتی - دکتر بهرام بادامچی

دکتر بهرام بادامچی ، بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

دکتر بادامچی ، از جراحان خبره و با مهارت عمل بینی در کشورمان هستند که سابقه سال ها فعالیت موفقیت آمیز در این زمینه را دارند. ایشان در زمینه جراحی بینی گوشتی ، تبحر ویژه ای دارند و به بهترین جراح بینی گوشتی معروف می باشند.  تعداد عمل های انجام شده توسط ایشان به ده هزار عدد رسیده که همین موضوع نشان از میزان تجربه ایشان دارد.

آشنایی با دکتر بهرام بادامچی بهترین جراح بینی گوشتی تهران

چرا باید بهترین دکتر بینی گوشتی در تهران را پیدا کنیم؟

این عمل با اینکه در دسته جراحی های زیبایی قرار می گیرد ، اما با این حال باید با مهارت و ظرافت بالایی انجام شود. به خصوص در بینی های گوشتی که به دلیل ضخامت پوست ، نیاز به دقت بسیار بیشتری دارند. به همین خاطر پزشک انتخابی شما باید شخصی باشد که این فرآیند را بدون بروز عوارض انجام داده و مراجعه کننده را نیز به هدف و نتیجه مورد نظر خود برساند. در این بخش توضیح داده ایم که چرا انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی تهران مهم است :

نتیجه ، باید با کیفیت باشد

اولین و مهم ترین دلیلی که باید به سراغ یک جراح خوب بینی گوشتی بروید ، این است که از نتیجه رضایت بخش برخوردار شوید. در انتهای کار پزشک باید مطمئن شود که نتیجه به دست آمده از کیفیت بالایی برخوردار است و در عین حال ، تعادل میان اجزای صورت نیز حفظ شده است. البته این نکته را فراموش نکنید که تنها زیبایی مورد اهمیت نیست و عملکرد این عضو نیز نباید مختل شود. گاهی سوراخ های بینی به قدری کوچک می شوند که تنفس فرد با اختلال مواجه می گردد و این موضوع نشان از بی تجربگی پزشک دارد.

بالا بودن مهارت و تجربه

در انتخاب پزشک ، به خصوص جراح بینی گوشتی باید به این دو مورد توجه ویژه ای داشته باشید. در صورتی که فرد انتخابی شما تجربه سال ها انجام این عمل چالش بر انگیز را داشته باشد ، می توان به او اطمینان کرد. دکتر بینی باید مهارت های فنی و هنری لازم را داشته و در تمام مدت در حال ارتقای دانش خود در این زمینه باشد تا از به روزترین تکنیک ها در جراحی استفاده نماید.

نمونه کارهای دکتر بادامچی بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

امن بودن پروسه

اگر این فرآیند در بهترین شرایط و با امنیت بالا انجام نشود ، احتمال دارد عوارض و خطرات زیادی رخ دهند. به این دلیل یک جراح خوب بینی باید با رعایت پروتکل های امنیتی را به بهترین شیوه اجرا نموده و امنیت بیمار را در اولویت کارهای خود بگذارد.

توضیح مراقبت های بعد از جراحی

رسیدن به یک نتیجه عالی ، تنها به نحوه انجام عمل بستگی ندارد و اقداماتی که در طول دوره ریکاوری انجام می شوند نیز می توانند روی آن تاثیر بگذارند. تمامی این مراقبت ها باید به صورت کامل توسط پزشک به بیمار توضیح داده شوند. برای مثال ورم بینی هایی که پوست ضخیم دارند ، در مدت زمان طولانی تری برطرف می شود. به همین دلیل نیاز است تا جراح بینی گوشتی اقداماتی که بیمار می تواند برای کاهش این عارضه انجام دهد را به او توصیه کند. غیر از این موضوع ، بعد از عمل جلسات فالو آپ نیز برگذار می شوند تا پزشک بیمار را تحت نظر داشته باشد.

تنظیم برنامه درمانی شخصی

تمامی انسان ها با یکدیگر تفاوت داشته و هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. به همین دلیل دکتر بینی باید بسته به نیازهای هر کدام از مراجعین خود یک برنامه درمانی برای او تنظیم نماید. پزشک باید به اهداف و دغدغه های بیمار خود گوش داده و با ارزیابی چهره او ، بهترین مدل را پیشنهاد کند.

برای مشاوره مستقیم و تخصصی با دکتر بادامچی ، فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

چطور می توانیم بهترین جراح بینی گوشتی تهران را بیابیم؟

تا اینجای کار ذکر کردیم که چرا انتخاب یک جراح خوب بینی تهران از اهمیت برخوردار است. حال باید بگوییم که چطور می توانید این فرد را پیدا کنید :

 •  بررسی بورد تخصصی

یکی از بایدها قبل از انجام این عمل ، این است که جراح بورد تخصصی داشته باشد. این مسئله بدین معنی است که دکتر بینی گوشتی یا هر تخصص دیگری ، در زمینه مورد نظر آموزش های مخصوص دیده و آزمون های آن را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

 • با پزشک در مورد اهداف خود گفتگو کنید

طبیعی است که پیش از پروسه کمی گیج باشید و ندانید که دقیقا چه چیزی از نتیجه می خواهید. اما جای نگرانی نیست ، زیرا پزشک با معاینه دقیق بینی مشکلات آن را به شما خواهد گفت و بر اساس آن می توانید تصمیم بگیرید. همچنین افرادی هستند که از پیش مشکل بینی خود را می دانند ، برای مثال برخی از بزرگی ، پهن بودن دماغ یا باز بودن پره های آن شکایت دارند. در چنین شرایطی باید به یک جراح بینی گوشتی متبحر در شهر تهران مراجعه کرده و ایرادات بینی خود را به صورت دقیق با ایشان مطرح نمایند.

مهم ترین مسئله در این زمان ، این است که با جراح خود صادق بوده و انتظارات منطقی از نتیجه پایانی داشته باشید. پزشک نیز وظیفه دارد متقابلا توضیحاتی را در مورد نحوه انجام پروسیجر ، تکنیک و بیهوشی استفاده شده ، نتیجه مورد انتظار و شیوه آماده شدن برای آن را به بیماران ارائه دهد.

 • با دیگران مشورت کنید

بهترین و قابل اطمینان ترین راه ، این است که به سراغ دوستان و آشنایانی بروید که پیش از این تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته اند. اگر دماغ شما گوشتی است ، این افراد می توانند یک جراح بینی گوشتی خوب در تهران یا هر شهر دیگری را به شما معرفی کنند. علاوه بر آن با این کار قادر خواهید بود نتیجه را از نزدیک مشاهده کرده و سپس تصمیم گیری نهایی را انجام دهید.

 • نمونه کارها را ببینید

موثرترین راه برای انتخاب بهترین دکتر بینی گوشتی یا هر پزشک دیگری ، این است که عکس های قبل و بعد بیماران سابق او را بررسی کنید. با این کار هم می توانید از میزان مهارت پزشک مورد نظر خود مطلع شوید و هم افرادی که بینی شبیه به شما دارند را پیدا کنید. پس از آن ، می توانید تصور کنید که نتیجه به دست آمده ، حدودا چگونه خواهد بود.

برای مشاهده نمونه کارها ، می توانید به وبسایت یا شبکه های اجتماعی جراح بینی مورد نظر خود سر بزنید. علاوه بر این می توانید نظرات بسیاری از بیماران سابق را نیز در این شبکه ها پیدا کنید و یا به صورت مستقیم با آن ها به مشورت بپردازید.

 • شخصیت و طرز رفتار بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را مد نظر قرار دهید

زمانی که می خواهید دکتر بینی خود را در شهر تهران انتخاب کنید ، باید به طرز رفتار او با بیماران نیز توجه ویژه ای داشته باشید. برای انجام این عمل ، نیاز است تا به صورت مرتب با این فرد در ارتباط باشید ، به همین دلیل مهم است که با او چه رابطه ای برقرار کرده اید. در این قسمت توضیح داده ایم که چطور می توانید از این مسئله اطلاع یابید.

 1. یک جلسه مشاوره ترتیب دهید تا ببینید طرز برخورد پزشک با شما چگونه است. شما حین بیان نگرانی ها و سوالات خود باید راحت باشید و هر چیزی که ذهنتان را مشغول کرده را بپرسید.
 2. در اینترنت به دنبال نظرات دیگر کاربران باشید. معمولا اگر افراد تجربه بد یا خوبی داشته باشند ، در شبکه های اجتماعی آن را بیان می کنند. بدین ترتیب می توانید یک تصور کلی از تجربه ای که با جراح بینی خود خواهید داشت ، به دست آورید.
 3. در آخر نیز می توانید در مورد ویزیت های فالو آپ ، مراقبت های بعد از عمل و نکات ریکاوری با ایشان صحبت کنید. صحبت هایی که در این مورد انجام می شود می تواند موفقیت آمیز بودن یا نبودن نتیجه را پیش بینی کند.

به یاد داشته باشید برای یافتن بهترین جراح بینی گوشتی تهران ، فقط نباید به مهارت پزشک بسنده کنید. اگر بیمار قادر نباشد ارتباطی صمیمانه با پزشک خود برقرار کند ، طبیعتا نمی تواند درخواست های خود را به شکل کامل بیان نماید و به نتیجه ای که مد نظر داشته نیز نخواهد رسید. دکتر بینی باید بعد از تمام شدن عمل جراحی نیز در دسترس باشد تا اگر به مشکل یا سوالی برخورد کردید ، پاسخ خود را به راحتی دریافت نمایید.

مطب دکتر بهرام بادامچی کجاست؟

مطب ونک

تهران ، میدان ونک،ضلع شمالی، کوچه صانعی، ساختمان مرجان، پلاک ۳۱، طبقه اول، واحد دوم

مطب گیشا

تهران ، خیابان گیشا، نبش خیابان بیستم، جنب بانک پارسیان، پلاک ۱۶۹، طبقه دوم، واحد ۶

مطب ونک

تهران ، میدان ونک،ضلع شمالی، کوچه صانعی، ساختمان مرجان، پلاک ۳۱، طبقه اول، واحد دوم

مطب گیشا

تهران ، خیابان گیشا، نبش خیابان بیستم، جنب بانک پارسیان، پلاک ۱۶۹، طبقه دوم، واحد ۶

جلسه مشاوره با جراح بینی چطور پیش می رود؟

همانطور که می دانید ، قبل از اینکه تصمیم نهایی را برای انجام این عمل بگیرید ، باید در یک جلسه مشاوره با دکتر بینی گوشتی انتخابی خود شرکت کنید. در این دیدار ، پزشک اقداماتی را به انجام می رساند تا مطمئن شود که بیمار برای انجام جراحی مناسب است. برای مثال از اولین کارها ، بررسی مشکلات و ایرادات بینی و معاینه آن به روش آندوسکوپی می باشد. خوشبختانه در هر دو مطب گیشا و ونک دستگاه اندوسکوپی تشخیصی داریم.

سپس با توجه به پوست و ساختار این عضو ، بهترین مدل به مراجعه کننده پیشنهاد داده می شود. یک جراح خوب بینی وظیفه دارد در ادامه به تمامی نگرانی ها و دغدغه های بیمار خود توجه کند. به بیمار صبر کردن را توصیه می کنیم که در گرفتن نتیجه عجول نباشند. در بینی استخوانی ۶ ماه و در بینی گوشتی ۱۸ماه باید صبر کنند. مراجعه کننده نیز می تواند هر گونه سوالی که در ذهن دارد را از ایشان بپرسد تا ابهامات برطرف شوند.

پزشک نیز سوالاتی را از بیمار خود می پرسد. این سوالات اغلب مربوط به سوابق پزشکی و بیماری های متقاضی می باشد. برخی از متقاضیان در صورت ابتلا به بیماری های خاص ، باید ابتدا اقداماتی را انجام داده و سپس بینی خود را تحت مراقبت های ویژه عمل کنند.

در جلسه ای که با بهترین جراح بینی گوشتی تهران برگذار می شود ، می توانید اهداف خود از این عمل را با ایشان مطرح کنید. پزشک نیز شما را راهنمایی خواهند کرد و راه رسیدن به یک نتیجه ایده آل را به شما نشان می دهند.

از دیگر مواردی که در این نشست مطرح خواهد شد ، نحوه انجام مراقبت های قبل و بعد از جراحی می باشد. شما باید به دقت این آموزش ها را فرا گیرید تا در خود پروسه و دوره ریکاوری با مشکل مواجه نشوید.

دکتر بینی در صورت نیاز ، تست هایی را نیز تجویز خواهد کرد. برای مثال سی تی اسکن ، آزمایش خون و غیره از این دست آزمایشات هستند که باید آن ها را انجام داده و نتیجه را به ایشان نشان دهید.

نظرات در مورد دکتر بهرام بادامچی

اگر بهترین جراح بینی گوشتی را انتخاب نکنیم چه می شود؟

انتخاب یک دکتر بینی بد ممکن است منجر به مشکلات و عوارض مختلفی شود که ممکن است شامل موارد زیر باشند:

 1. نتایج ظاهری ناپسند: اگر جراحی به درستی انجام نشود، ممکن است ظاهر بینی دچار ناهنجاری شود که موجب ناراحتی و در بیمار شود.
 2. عوارض جانبی: هر جراحی دارای ریسک‌های خاص خود است. عوارض جانبی ممکن است شامل عفونت، خونریزی، ناراحتی و تورم مداوم، و یا حتی عوارض ناشی از بیهوشی باشد.
 3. عدم رضایت: اگر جراحی به درستی انجام نشود یا نتیجه‌ آن با انتظارات بیمار مطابقت نداشته باشد، ممکن است بیمار از نتیجه‌ نهایی ناراضی باشد.
 4. نیاز به جراحی ثانویه بینی : در بعضی موارد اگر جراحی به درستی انجام نشود، ممکن است نیاز به جراحی ترمیمی یا روش‌ های دیگر برای اصلاح نتایج باشد.
 5. هزینه‌ های اضافی: در صورتی که جراحی به درستی انجام نشود یا نتایج آن مطلوب نباشد، ممکن است بیمار نیاز به درمان ‌های تکمیلی و هزینه‌ های اضافی داشته باشد.

در نهایت، انتخاب یک جراح بینی گوشتی باید با دقت انجام شود و بیمار باید با توجه به تجربه و تخصص جراح، نظرات بیماران پیشین، و امکانات موجود، بهترین تصمیم را بگیرد.

راه های تماس با دکتر بادامچی بهترین جراح بینی گوشتی

شماره تماس مطب ونک
شماره تماس مطب گیشا
دریافت مشاوره از واتس اپ
دریافت مشاوره تلفنی
شماره تماس مطب ونک
شماره تماس مطب گیشا
دریافت مشاوره از واتس اپ
دریافت مشاوره تلفنی

دکتر بهرام بادامچی

دکتر بهرام بادامچی ، متخصص گوش و حلق و بینی می باشند که بورد تخصصی خود را از دانشگاه تهران کسب کرده اند. ایشان سابقه بیش از ده هزار جراحی بینی گوشتی موفق را در کارنامه خود دارند. تخصص ایشان در حوزه بینی های گوشتی بوده و با استفاده از نوین ترین امکانات و تجهیزات ، مانند بهره گیری از امواج رادیو فرکوئنسی نتایجی فوق العاده را خلق می کنند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

چاپ صفحه
پرینت